Mats Hummels,  Dortmund,2015.

Mats Hummels, Dortmund,2015.

  Mike Thomsen , Trier,2015.

Mike Thomsen, Trier,2015.

  Victor Puhl,  Trier,2015.  

Victor Puhl, Trier,2015.  

  Sergey Zhukov, Trier, 2015.    

Sergey Zhukov, Trier, 2015.

 

 Frauke Berg, Trier 2015.

Frauke Berg, Trier 2015.

  Matthis Anton Heinrich , Berlin ,2018.

Matthis Anton Heinrich, Berlin ,2018.

  Dean Sameshima,  Berlin,2012.

Dean Sameshima, Berlin,2012.

  Emanuele Corsini,  Berlin, 2018.

Emanuele Corsini, Berlin, 2018.

  Luiza Braz Batista , Trier, 2015   

Luiza Braz Batista, Trier, 2015

 

  Charlie Anderson , Berlin 2012.

Charlie Anderson, Berlin 2012.

  Riccardo Basile , Berlin, 2018

Riccardo Basile, Berlin, 2018

  Wouter Padberg,  Trier, 2015.

Wouter Padberg, Trier, 2015.

  Eliza Marschall,  Trier, 2015.

Eliza Marschall, Trier, 2015.

  Anton Unai,  Trier, 2015

Anton Unai, Trier, 2015

  Hélöise Fournier, Trier 2015.    

Hélöise Fournier, Trier 2015.

 

  Mats Hummels,  Dortmund,2015.  

Mats Hummels, Dortmund,2015.
 

  Gina Haller,  Trier, 2015.

Gina Haller, Trier, 2015.

  Philharmonie,   Trier, 2015.

Philharmonie,  Trier, 2015.

  Mats Hummels,  Dortmund,2015.

Mats Hummels, Dortmund,2015.

  Robert Przybyl,  Trier,2015.

Robert Przybyl, Trier,2015.

  Bonko Karadjov,  Trier, 2015.   

Bonko Karadjov, Trier, 2015.

 

  Miroslaw Zydowicz , Trier,2015. 

Miroslaw Zydowicz, Trier,2015. 

  Yonas Naim,  Berlin,2011.

Yonas Naim, Berlin,2011.

  Yves   Ytier  ,  Trier,2015.       

Yves Ytier, Trier,2015. 

 

 

  Anna Run Tryggvadottir,  Trier, 2015.

Anna Run Tryggvadottir, Trier, 2015.

  Gina Haller,  Trier, 2016.

Gina Haller, Trier, 2016.

  Julian M. Boine,  Trier,2015.

Julian M. Boine, Trier,2015.

  Bennet Barre,  Berlin,2015

Bennet Barre, Berlin,2015

  Leonardo Frosi,  Rio de Janeiro,2012.

Leonardo Frosi, Rio de Janeiro,2012.

  Christofer Ryan,  Trier,2015.

Christofer Ryan, Trier,2015.

  Willie,  Berlin,2013.

Willie, Berlin,2013.

  Tony Ward,  Berlin, 2010.

Tony Ward, Berlin, 2010.

  Marius Bonath,  Berlin, 2015.

Marius Bonath, Berlin, 2015.

  Muzi,  Berlin,2017.

Muzi, Berlin,2017.

  Riccardo Basile , Berlin, 2018

Riccardo Basile, Berlin, 2018

  Emmanuel,  Rio De Janeiro, 2012.

Emmanuel, Rio De Janeiro, 2012.

  Max Hummels,  Dortmund, 2015.           

Max Hummels, Dortmund, 2015.
 

 

 

 

  Reece Sanders,  Berlin,2014.

Reece Sanders, Berlin,2014.

  Sven Marquardt,  Berlin 2010.

Sven Marquardt, Berlin 2010.

  Lucyna Zwolinska,  Trier, 2015.   

Lucyna Zwolinska, Trier, 2015.

 

  Matthis Anton Heinrich,  Berlin ,2018.

Matthis Anton Heinrich, Berlin ,2018.

  Claudio Gatzke,  Trier,2015.

Claudio Gatzke, Trier,2015.

  Jacob Jokerst,  Berlin,2018.

Jacob Jokerst, Berlin,2018.

  Mario   Scaric  ,  Berlin,2013.

Mario Scaric, Berlin,2013.

  Marius Bonath,  Berlin, 2015.

Marius Bonath, Berlin, 2015.

  Philipp Schmidt,  Lake Como, 2017.

Philipp Schmidt, Lake Como, 2017.

  Mario   Scaric  ,  Berlin,2013.

Mario Scaric, Berlin,2013.

_MG_0897 copy.jpg
  Mats Hummels,  Dortmund,2015.
  Mike Thomsen , Trier,2015.
  Victor Puhl,  Trier,2015.  
  Sergey Zhukov, Trier, 2015.    
 Frauke Berg, Trier 2015.
  Matthis Anton Heinrich , Berlin ,2018.
  Dean Sameshima,  Berlin,2012.
  Emanuele Corsini,  Berlin, 2018.
  Luiza Braz Batista , Trier, 2015   
  Charlie Anderson , Berlin 2012.
  Riccardo Basile , Berlin, 2018
  Wouter Padberg,  Trier, 2015.
  Eliza Marschall,  Trier, 2015.
  Anton Unai,  Trier, 2015
  Hélöise Fournier, Trier 2015.    
  Mats Hummels,  Dortmund,2015.  
  Gina Haller,  Trier, 2015.
  Philharmonie,   Trier, 2015.
  Mats Hummels,  Dortmund,2015.
  Robert Przybyl,  Trier,2015.
  Bonko Karadjov,  Trier, 2015.   
  Miroslaw Zydowicz , Trier,2015. 
  Yonas Naim,  Berlin,2011.
  Yves   Ytier  ,  Trier,2015.       
  Anna Run Tryggvadottir,  Trier, 2015.
  Gina Haller,  Trier, 2016.
  Julian M. Boine,  Trier,2015.
  Bennet Barre,  Berlin,2015
  Leonardo Frosi,  Rio de Janeiro,2012.
  Christofer Ryan,  Trier,2015.
  Willie,  Berlin,2013.
  Tony Ward,  Berlin, 2010.
  Marius Bonath,  Berlin, 2015.
  Muzi,  Berlin,2017.
  Riccardo Basile , Berlin, 2018
  Emmanuel,  Rio De Janeiro, 2012.
  Max Hummels,  Dortmund, 2015.           
  Reece Sanders,  Berlin,2014.
  Sven Marquardt,  Berlin 2010.
  Lucyna Zwolinska,  Trier, 2015.   
  Matthis Anton Heinrich,  Berlin ,2018.
  Claudio Gatzke,  Trier,2015.
  Jacob Jokerst,  Berlin,2018.
  Mario   Scaric  ,  Berlin,2013.
  Marius Bonath,  Berlin, 2015.
  Philipp Schmidt,  Lake Como, 2017.
  Mario   Scaric  ,  Berlin,2013.
_MG_0897 copy.jpg

Mats Hummels, Dortmund,2015.

Mike Thomsen, Trier,2015.

Victor Puhl, Trier,2015.  

Sergey Zhukov, Trier, 2015.

 

Frauke Berg, Trier 2015.

Matthis Anton Heinrich, Berlin ,2018.

Dean Sameshima, Berlin,2012.

Emanuele Corsini, Berlin, 2018.

Luiza Braz Batista, Trier, 2015

 

Charlie Anderson, Berlin 2012.

Riccardo Basile, Berlin, 2018

Wouter Padberg, Trier, 2015.

Eliza Marschall, Trier, 2015.

Anton Unai, Trier, 2015

Hélöise Fournier, Trier 2015.

 

Mats Hummels, Dortmund,2015.
 

Gina Haller, Trier, 2015.

Philharmonie,  Trier, 2015.

Mats Hummels, Dortmund,2015.

Robert Przybyl, Trier,2015.

Bonko Karadjov, Trier, 2015.

 

Miroslaw Zydowicz, Trier,2015. 

Yonas Naim, Berlin,2011.

Yves Ytier, Trier,2015. 

 

 

Anna Run Tryggvadottir, Trier, 2015.

Gina Haller, Trier, 2016.

Julian M. Boine, Trier,2015.

Bennet Barre, Berlin,2015

Leonardo Frosi, Rio de Janeiro,2012.

Christofer Ryan, Trier,2015.

Willie, Berlin,2013.

Tony Ward, Berlin, 2010.

Marius Bonath, Berlin, 2015.

Muzi, Berlin,2017.

Riccardo Basile, Berlin, 2018

Emmanuel, Rio De Janeiro, 2012.

Max Hummels, Dortmund, 2015.
 

 

 

 

Reece Sanders, Berlin,2014.

Sven Marquardt, Berlin 2010.

Lucyna Zwolinska, Trier, 2015.

 

Matthis Anton Heinrich, Berlin ,2018.

Claudio Gatzke, Trier,2015.

Jacob Jokerst, Berlin,2018.

Mario Scaric, Berlin,2013.

Marius Bonath, Berlin, 2015.

Philipp Schmidt, Lake Como, 2017.

Mario Scaric, Berlin,2013.

show thumbnails